AMP: Koszykówka kobiet 2019

W dniach 9 - 12 maja koszykarki Uniwersytetu Jagiellońskiego rywalizowały w półfinale Akademickich Mistrzostw Polski o awans do turnieju finałowego AMP. Organizatorem zawodów był Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie.
więcej o AMP: Koszykówka kobiet 2019
Puchar ZG AZS w triathlonie 2019

Uprzejmie informujemy, że w ramach imprezy LOTTO Triathlon Energy rozegrany zostanie Puchar Zarządu Głównego AZS w triathlonie na dystansach 1/4 i 1/8 IM. W triathlonie może wziąć udział osoba, która posiada legitymację ISIC AZS. Legitymacja ISIC AZS będzie sprawdzana w biurze zawodów w dniu 8-9.06.2019 r.
więcej o Puchar ZG AZS w triathlonie 2019
AMP: Aerobik sportowy 2019

W dniach 9-12 maja odbyły się w Katowicach Akademickie Mistrzostwa Polski w Aerobiku Sportowym. Organizatorem zawodów był AZS Katowice. W zawodach wzięło udział 123 zawodników z 16 uczelni z całej Polski wśród nich Reprezentacja Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
więcej o AMP: Aerobik sportowy 2019
AMM: Siatkówka plażowa 2019

W dniach 17-18 maja odbyły sie zawody Akademickich Mistrzostw Małopolski w siatkówce plażowej. Do rywalizacji o jak najlepsze miejsce w AMM i jednocześnie awans do turnieju półfinałowego Akademickich Mistrzostw Polski stanęły 3 pary kobiece i 3 męskie reprezentujące Uniwersytet Jagielloński w Krakowie. Bardzo dobra postawa, prowadzonych przez trenera Michała Szczytowicza par, zaaowocowała zwycięstem w klasyfikacji generlanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w siatkówce plażowej mężczyzn i trzecim miejsce Pań.
więcej o AMM: Siatkówka plażowa 2019
AMP: Szermierka 2019

W dniu 11.05 w Poznaniu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w szermierce w 3 rodzajach broni. Był to debiut tej dyscypliny w cyklu rozgrwek AMP. W tegorocznych zmaganiach Uniwersytet Jagielloński reprezentowała dwójka zawodników.
więcej o AMP: Szermierka 2019