AMP: Jeździectwo 2019

​W dniach 30.05-02.06. 2019 reprezentacja KU AZS UJ wzięła udział w Akademickich Mistrzostwach Polski w Jeździectwie, po raz trzeci organizowanych przez AZS Uniwersytetu Śląskiego w KJ Lider Radzionków. Naszą uczelnię reprezentowało 6 zawodniczek, startujących zarówno w konkurencji skoków, jak i ujeżdżenia, na poziomach profi i amator.
więcej o AMP: Jeździectwo 2019
Streetbasket: Sezon czas zacząć

Z oknami pogoda uspokoiła się to oznacza powolne rozpoczęcie sezonu streetballowego w Polsce. Nasza drużyna CB KU AZS UJ jest już gotowa do podjęcia walki na turniejach w całym kraju. Jeśli chcecie pokibicować naszym paniom na żywo, zapraszamy na dwa zbliżające się turnieje. Wszystko rozpocznie się 8 czerwca w Wiśle podczas Pikniku Streetballa.
więcej o Streetbasket: Sezon czas zacząć
AMP: Klasyfikacja generalna (30.05.2019 r.)

Po rozegraniu 35 dyscyplin w ramach Akademickich Mistrzostw Polski Uniwersytet Jagielloński zajmuje piąte miejsce w klasyfikacji generalnej.
więcej o AMP: Klasyfikacja generalna (30.05.2019 r.)
AMP: Karate WKF 2019

W dniach 25-26.05.2019 r. we Wrocławiu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski karate WKF. W zawodach wystartowało 120 zawodników z 35 wyższych uczelni. Zawodnicy KU AZS UJ przywieźli dwa medale indywidualne.
więcej o AMP: Karate WKF 2019
AMP: Koszykówka kobiet 2019

W dniach 9 - 12 maja koszykarki Uniwersytetu Jagiellońskiego rywalizowały w półfinale Akademickich Mistrzostw Polski o awans do turnieju finałowego AMP. Organizatorem zawodów był Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie.
więcej o AMP: Koszykówka kobiet 2019