AMM: Siatkówka plażowa 2019

W dniach 17-18 maja odbyły sie zawody Akademickich Mistrzostw Małopolski w siatkówce plażowej. Do rywalizacji o jak najlepsze miejsce w AMM i jednocześnie awans do turnieju półfinałowego Akademickich Mistrzostw Polski stanęły 3 pary kobiece i 3 męskie reprezentujące Uniwersytet Jagielloński w Krakowie. Bardzo dobra postawa, prowadzonych przez trenera Michała Szczytowicza par, zaaowocowała zwycięstem w klasyfikacji generlanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w siatkówce plażowej mężczyzn i trzecim miejsce Pań.

Pary męskie:
Dudek Tomasz, Czubiński Jakub - 1 miejsce
Wiśniewski Krzysztof, Zych Szymon - 3 miejsce
Kozłowski Kacepr, Świdroń Jakub - 17 miejsce

Pary kobiece:
Gaś Adrianna i Krawczyk Agnieszka - 2 miejsce
Petryka-Fijałkiewicz Aleksandra i Zawierucha Agata - 7 miejsce
Dzwonnik Aneta i Puchalska Karina - 13 miejsce

Wyniki uzyskane podczas turnieju AMM zapewniły awans 2 par kobiecych: Gaś, Krawczyk oraz Petryka-Fijałkiewicz, Zawierucha oraz 2 par męskich Dudek, Czubiński oraz Wiśniewski, Zych do turnieju półfinałowego Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej, który rozegrany zostanie w Lublinie w dniach 28-30 maja.

WYNIKI: http://www.azs.krakow.pl/AMM_2018_2019/komunikat58AMM20182019.pdf