AZS Winter Cup - udane starty reprezentantów UJ

Za nami już dwie edycje dwudziestego w historii Akademickiego Pucharu Polski AZS Winter Cup. Inauguracja studenckich zmagań rozpoczęła się 20 grudnia klasycznie na zakopiańskiej Harendzie. Studentom z całej Polski przyszło się zmierzyć bardzo zmiennymi i nieprzewidywalnymi warunkami.
więcej o AZS Winter Cup - udane starty reprezentantów UJ
AMM: Judo, 16.12.2021 r.

W dniu 16 grudnia rozegrano I rzut zawodów Akademickich Mistrzostw Małopolski w judo. Uniwersytet Jagielloński reprezentowało 7 zawodników. Na obiektach TS Wisła Kraków do rywalizacji przystąpiło w sumie 29 zawodników z 6 krakowskich uczelni.
więcej o AMM: Judo, 16.12.2021 r.
AMM: Tenis stołowy- I rzut, 12.12.2021 r.

Pierwszy rzut Akademickich Mistrzostw Małopolski w tenisie stołowym zakończył się dużym sukcesem naszej kobiecej Reprezentacji, która co najmniej do wiosennej rozgrywki będzie zajmować dumnie pierwsze miejsce w tabeli. Uniwersytet Jagielloński podczas rozgrywanych na hali sportowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zawodach reprezentowała kadra 5 zawodniczek i 3 zawodników.
więcej o AMM: Tenis stołowy- I rzut, 12.12.2021 r.