Aktualności

Zobacz co u nas słychać

Klub w mediach społecznościowych

AMP: Aerobik sportowy 2019

W dniach 9-12 maja odbyły się w Katowicach Akademickie Mistrzostwa Polski w Aerobiku Sportowym. Organizatorem zawodów był AZS Katowice. W zawodach wzięło udział 123 zawodników z 16 uczelni z całej Polski wśród nich Reprezentacja Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Podpieczne trenerki Mileny Matury zaprezentowała bardzo wysoki poziom startowy. Zawodniczki startowały w konkurencjach: Solistki oraz Fitness Team, które w tym roku okazały się najliczniejsze i cieszyły się największa popularnością wśród zawodników.  UJ Fitness Team pokonał 8 zespołów i awansował do finału z wysoką szóstą lokatą, ostatecznie plasując się w finale na 7 pozycji.

Indywidualnie Jagoda Jarosz, w pierwszym roku startów, pokonała 6 zawodniczek w swojej kategorii i ukończyła zawody na półfinałach.