Koszykówka 3x3, Kraków 13-14.07.2019 r.

W miniony weekend (13-14 lipca) na Krakowskim Rynku odbyła się po raz XXI Juliada. Nasza drużyna miała nie lada wyzwanie, obronić trzeci rok z rzędu złoty medal w kategorii Open kobiet – amatorki. Tym razem zadanie nie okazało się takie proste. Team CB KU AZS UJ zdobył drugie miejsce w składzie Karolina Domańska, Beata Ossysek, Wiktoria Borzęcka i Martyna Wiśniowska.
więcej o Koszykówka 3x3, Kraków 13-14.07.2019 r.
Festiwal Sportów Plażowych 2019

W dniach 14-18 lipca nasze siatkarki plażowe Agnieszka Krawczyk i Aneta Dzwonnik uczestniczyły w Festiwalu Sportów Plażowych w Gdyni, podczas których rozegrany został Akademicki Puchar Polski w siatkówce plażowej. Zawodniczki po wygraniu wszystkich meczów z lewej strony drabinki turniejowej dopiero w finale musiały uznać wyższość przeciwniczek, zajmując ostatecznie 2 miejsce.
więcej o Festiwal Sportów Plażowych 2019
Konferencja Sprawozdawczo-Wyborcza KU AZS UJ 13.06.2019 r.

Zarząd Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Jagiellońskiego ma przyjemność poinformować, że wynikami głosowań przeprowadzonych podczas Konferencji Sprawozdawczo - Wyborczej Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Jagiellońskiego, która odbyła się w dniu 13 czerwca 2019 roku udzielono ustępującemu Zarządowi Klubu kadencji 2017-2019 absolutorium stosunkiem głosów 23 za, 0 wstrzymujących, 0 przeciwnych.
więcej o Konferencja Sprawozdawczo-Wyborcza KU AZS UJ 13.06.2019 r.
Koszykówka 3x3, Katowice 22.06.2019 r.

Miniony weekend dla naszej drużyny, jak i dla polskich graczy 3x3 przebieg pomyślnie lub nawet wyśmienicie. Nasze koleżanki rozegrały w sobotę (22 czerwca) w Katowicach już IX edycje turnieju Wakacje na sportowo, osiągając III miejsce. W Amsterdamie podczas Mistrzostw Świata w koszykówce 3x3 reprezentacja Polski mężczyzn zdobyła również III miejsce. Dzięki temu mają możliwość wzięcia udziału w eliminacjach do Igrzysk Olimpijskich, które odbędą się w Tokio 2020 roku.
więcej o Koszykówka 3x3, Katowice 22.06.2019 r.
Streetbasket - Wrocław 2019

W ubiegłą sobotę (15 czerwca) odbył się już XXIII streetbasket we Wrocławiu, na którym zameldowała się streetballowa drużyna naszych koleżanek. Drużyna CB KU AZS UJ startowała w kategorii Open kobiet. Dziewczyny czekały niecierpliwie na turniej, co również wzmagało ich przygotowania do niego. Niestety dzień przed turniejem jedna z podstawowych zawodniczek – Beata Ossysek doznała wybicia palca. Po szybkich konsultacjach z lekarzem oraz fizjoterapeutą okazało się, że najbliższy turniej Beata musi opuścić.
więcej o Streetbasket - Wrocław 2019