AMP: Futsal Kobiet - Złote Jagiellonki

Na rozegranym w dniach 20-23 lutego w Poznaniu turnieju finałowym Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu kobiet zawodniczki Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego po raz trzeci z rzędu wywalczył Akademickie Mistrzostwo Polski w futsalu kobiet.
więcej o AMP: Futsal Kobiet - Złote Jagiellonki
AMM: Snowboard i narciarstwo alpejskie 2019/20

W Akademickich Mistrzostwach Małopolski przeprowadzonych 8 i 9 stycznia w stacji narciarskiej „Czorsztyn-SKI” w Kluszkowcach wystartowało 21 reprezentantów KU AZS UJ, którzy rywalizowali w snowboardzie oraz narciarstwie alpejskim wśród kobiet i mężczyzn.
więcej o AMM: Snowboard i narciarstwo alpejskie 2019/20
Puchar ZG AZS w wyciskaniu sztangi leżąc, Łódź 21.12.2019 r.

W sobotę (21 grudnia) zawodniczki i zawodnicy sekcji trójboju siłowego Uniwersytetu Jagiellońskiego brali udział w - Pucharze Zarządu Głównego AZS w Klasycznym Wyciskaniu Sztangi Leżąc - Akademickim Pucharze Polski w Łodzi. Reprezentacja UJ pod opieką trenera Janusza Świerczka wróciła do Krakowa z bagażnikiem pełnym pucharów, dyplomów i nagród.
więcej o Puchar ZG AZS w wyciskaniu sztangi leżąc, Łódź 21.12.2019 r.
Kurs sędziowski koszykówka

więcej o Kurs sędziowski koszykówka
AMM: Pływanie - I rzut zawodów (7.12.2019)

Ogień w wodzie, czyli UJ rozpoczyna pływanie! W dniu 07.12.2019 r. odbył się pierwszy rzut zawodów w pływaniu w ramach Akademickich Mistrzostw Małopolski, organizowanych przez AZS Kraków. W zawodach wzięło udział 8 krakowskich uczelni. Liczna reprezentacja KU AZS UJ oczywiście zameldowała się na starcie.
więcej o AMM: Pływanie - I rzut zawodów (7.12.2019)