The 2nd China-CEEC University Winter Sports Carnival

W dniach 2-8 grudnia 2018 r. reprezentantki sekcji narciarsko-snowboardowej Uniwersytetu Jagiellońkiego rywalizowały w Uniwersyteckim Festiwalu Sportów Zimowych, który po raz drugi odbył się w chińskim mieście Harbin.
więcej o The 2nd China-CEEC University Winter Sports Carnival
​Liderzy w Kacwinie

Przedstawiciele sekcji KU AZS UJ wzięli udział w szkoleniu Liderów w Kacwinie. Między 7 a 9 grudnia w serii wykładów dowiedzieli się jak działa AZS.
więcej o ​Liderzy w Kacwinie
Cracoviada 2018 - udany start studentów UJ

Igrzyska Studentów Pierwszego Roku to dla nowych członków społeczności akademickiej pierwsze przetarcie w akademickim świecie sportu. Pierwszym krokiem są eliminacje, w Małopolsce zwane Cracoviadą, drugim udział w finale do którego awans uzyskują najlepsi. W tym roku studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego, stanowić będą liczne grono Reprezentantów środowiska małopolskiego AZS. Tegoroczny Finał ISPR odbędzie się w Warszawie w dniach 30.11-2.12.2018 r.
więcej o Cracoviada 2018 - udany start studentów UJ
Gala Sportu Akademickiego 2018

Tegoroczna Gala Sportu Akademickiego, która odbyła się w dniu 26 października w Katowicach, była szczególnym wydarzeniem dla sportowej części społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
więcej o Gala Sportu Akademickiego 2018
Udany eksperyment – podsumowanie I sezonu streetballa kobiet

Jesień już na dobre zawitała do parków oraz na wszystkie streetballowe boiska na terenie całego kraju. Za naszą drużyną streetballową kolejny sezon, lecz pierwszy w barwach AZS Uniwersytet Jagielloński. Nadeszła pora podsumować wakacyjny projekt naszego klubu.
więcej o Udany eksperyment – podsumowanie I sezonu streetballa kobiet