AMP: Półfinałowe zmagania badmintonistów UJ

W dniach 22-24 lutego badmintoniści Uniwersytetu Jagiellońskiego wzięli udział w półfinałowym turnieju Akademickich Mistrzostw Polski, które odbyły się w Katowicach. Celem postawionym przed drużyną był awans do turnieju finałowego AMP. Faza grupowa rozegrana została bardzo dobrym stylu, Reprezentacja UJ przegrała jedynie z późniejszymi medalistami AWF Wrocław.
więcej o AMP: Półfinałowe zmagania badmintonistów UJ
AMP: Klasyfikacja generalna (05.03.2019)

Rewelacyjnie zmagania w ramach Akademickich Mistrzostw Polski rozpoczęły Reprezentacje Uniwersytetu Jagiellońskiego. Efektem jest pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej AMP po rozegraniu 7 z 43 dyscyplin. Na wynik złożyły się starty futsalistek, futsalistów, szachistów, narciarzy i narciarek oraz snowboardzistów i snowboardzistek.
więcej o AMP: Klasyfikacja generalna (05.03.2019)
AMP: Futsaliści UJ z srebrnym medalem AMP

W dniach 21-24.02 w Opolu rozgrywane były finały Mistrzostw Polski w futsalu na które nasi futsaliści wywalczyli sobie awans po zajęciu drugiego miejsca w półfinale w Lublinie.
więcej o AMP: Futsaliści UJ z srebrnym medalem AMP
AMP: Jagiellonki Akademickimi Mistrzyniami Polski

W dniach 22-24 lutego futsalistki Uniwersytetu Jagiellońskiego rywalizowały w finałach Akademickich Mistrzostw Polski. Reprezentantki naszej uczelni pojechały do Opola w jednym celu - obronienia zdobytego rok temu złotego medalu. Uniwersytet Jagielloński jako pierwsza uczelnia w Polsce obroniła tytuł w Akademickich Mistrzostwach Polski w futsalu kobiet.
więcej o AMP: Jagiellonki Akademickimi Mistrzyniami Polski
Karolina Klabis najlepszą piłkarką Małopolski w 2018 r.

Bramkarka AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Karolina Klabis została laureatką XXIV Plebiscytu na Najlepszego Piłkarza i Trenera Małopolski 2018 w kategorii piłkarka roku. Wręczenie nagród odbyło się 26 lutego podczas uroczystej gali w sali obrad Urzędu Miasta w Krakowie.
więcej o Karolina Klabis najlepszą piłkarką Małopolski w 2018 r.