AZS Winter Cup - I eliminacje, Zakopane 19.12.2022 r.

Jak prawie co roku, zawody narciarskie AZS Winter Cup zostały zainaugurowane tuż przed świętami na zakopiańskiej Harendzie. Warunki były iście alpejskie, mróz i słońce uświetniły pierwsze eliminacje 21. edycji Akademickiego Pucharu Polski, na starcie których stanęło 49 zawodników i 32 zawodniczki. Wśród nich aż dziewięciu reprezentantów Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o AZS Winter Cup - I eliminacje, Zakopane 19.12.2022 r.
AMM: Wspinaczka sportowa - I rzut, Kraków 10.12.2022 r.

W dniu 10 grudnia na obiektach Centrum Wspinaczkowego Korona Kraków odbył się I rzut zawodów wspinaczkowych w ramach Akademickich Mistrzostw Małopolski. KU AZS UJ reprezentowało sześć osób: Kacper Stoch, Jakub Szuran, Jakub Zdęb, Anna Wilkosz, Paweł Szkliniarz oraz Albert Surmacz. Bardzo udanie zaprezentowali się Panowie, którzy obecnie zajmują 2 miejsce w klasyfikacji generalnej.
więcej o AMM: Wspinaczka sportowa - I rzut, Kraków 10.12.2022 r.
AMM: Judo - I rzut, Kraków 8.12.2022 r.

Akademickie Mistrzostwa Małopolski odbyły się 8 grudnia na sali Judo klubu TS Wisła. W zawodach wzięło udział 49 zawodników i zawodniczek. Nasza reprezentacja liczyła 14 osób - 5 zawodniczek i 9 zawodników. Panowie rywalizowali w 7 kategoriach (60kg, 66kg, 73kg, 81kg, 90kg, 100kg, +100kg),a panie w 6 kategoriach (52kg, 57kg, 63kg, 70kg, 78kg, +78kg). W kategorii do 73kg swój ubiegłoroczny tryumf powtórzył Karol Kowalski. Na podium towarzyszył mu Paweł Kucharczyk, który zajął 3 miejsce.
więcej o AMM: Judo - I rzut, Kraków 8.12.2022 r.
AMM: Futsal kobiet - faza grupowa

Zespół futsalistek Uniwersytetu Jagiellońskiego zakończył fazę grupową rozgrywek Akademickich Mistrzostw Małopolski z kompletem zwycięstw zajmując w swojej grupie pierwsze miejsce. Kolejna faza gier zaplanowana jest w nowym roku ( 6 stycznia 2023 r.) na obiektach Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie gdzie kobiece reprezentacje małopolskich uczelni będę walczyć o medale AMM. Uniwersytet Jagielloński w meczu o finał zmierzy się z obecnym mistrzem AMM i z gospodarzem turnieju UEK Kraków o godzinie 13:00.
więcej o AMM: Futsal kobiet - faza grupowa
Cracoviada 2022

Organizacja Środowiskowa AZS Kraków po raz kolejny już zorganizowała dla studentów pierwszego roku Cracoviadę, czyli Igrzyska Studentów Pierwszego Roku. Jest to cykl zawodów w ramach których pierwszoroczniacy Małopolskich uczelni rywalizują z Kolegami i Koleżankami o medale i awans do zawodów finałowych.
więcej o Cracoviada 2022