AMP: Futsal kobiet - Półfinał B, Lublin 26-29.01.2023 r.

Sukcesem Reprezentacji Uniwersytetu Jagiellońskiego zakończył się półfinałowy turniej AMP w futsalu kobiet, który rozegrany został na akademickich arenach Lublina. Podopieczne Bartłomieja Łukacza i Krzysztofa Mastalerza przez rozgrywki grupowe przeszły niczym tornado, a w dalszej części turnieju potwierdziły tylko swój potencjał.
więcej o AMP: Futsal kobiet - Półfinał B, Lublin 26-29.01.2023 r.
Piłkarki oraz trener AZS UJ nominowani w plebiscycie MZPN

Małopolski Związek Piłki Nożnej wraz z krakowskim oddziałem "Gazety Wyborczej" ogłosił XXVIII Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza i Trenera Małopolski. Za rok 2022 w kategorii "Piłkarka roku" nominowane zostały trzy zawodniczki drużyny AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego, występujące w ekstralidze piłki nożnej kobiet - Katarzyna Daleszczyk, Karolina Klabis i Anna Zapała. Natomiast w kategorii "Najlepszy trener" drużyny kobiecej nominację uzyskał trener "Jagiellonek" Krzysztof Krok.
więcej o Piłkarki oraz trener AZS UJ nominowani w plebiscycie MZPN
AZS Winter Cup - II eliminacje, Grapa SKI-Czarna Góra, 13.01.2023 r.

Po świąteczno-noworocznej przerwie przyszła pora na kolejne eliminacje z cyklu AZS Winter Cup. Organizatorzy Akademickiego Pucharu Polski mieli sporo niepewności co do miejsca kolejnych zmagań z powodu małej ilości śniegu. Początkowo zawody miały odbyć się, na sławnej w ostatnich latach trasie Palenica 1 w Szczawnicy, następnie w Zawoi, aby ostatecznie zmienić lokalizację na trasę Grapa SKI w Czarnej Górze. Na szczęście ani zmiany lokalizacji nie wybiły z rytmu naszych zawodników, ani piątek 13-tego nie przyniósł pecha.
więcej o AZS Winter Cup - II eliminacje, Grapa SKI-Czarna Góra, 13.01.2023 r.
AMM: Snowboard, Szczawnica 13.01.2022 r.

Akademickie Mistrzostwa Małopolski w snowboardzie przeprowadzono 13 stycznia w Szczawnicy na Szafranówce. Wystartowało w nich ponad 60 zawodników z ośmiu krakowskich klubów akademickich. Obie nasze reprezentacje zajęły dwa VI miejsca w generalnych klasyfikacjach drużynowych. W zawodach wystartowało 4 reprezentantów KU AZS UJ. Zawody snowboardowe przeprowadzono w dwóch konkurencjach: slalom gigant i slalom.
więcej o AMM: Snowboard, Szczawnica 13.01.2022 r.
AMM: Narciarstwo alpejskie, 09.01.2023 r.

Akademickie Mistrzostwa Małopolski w narciarstwie alpejskim przeprowadzono 9 stycznia w Suchem koło Poronina. Wystartowało w nich ponad stu zawodników z ośmiu krakowskich klubów akademickich. Obie nasze reprezentacje spisały się znakomicie, zajmując dwa II miejsca w generalnych klasyfikacjach drużynowych. W zawodach wystartowało 18 reprezentantów KU AZS UJ. Zawody narciarskie przeprowadzono w dwóch konkurencjach: slalom gigant i slalom.
więcej o AMM: Narciarstwo alpejskie, 09.01.2023 r.