AMP: Narciarstwo alpejskie, Zakopane 5-8.03.2023 r.

W Akademickich Mistrzostwach Polski przeprowadzonych w dniach 5-8.03 na stoku Harenda w Zakopanem wystartowało 13 reprezentantów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obie nasze reprezentacje spisały się bardzo dobrze, a w szczególności drużyna mężczyzn, która wywalczyła II miejsce w generalnej klasyfikacji drużynowej.
więcej o AMP: Narciarstwo alpejskie, Zakopane 5-8.03.2023 r.
AMP: Snowboard, Szczawnica 2-5.03.2023 r.

W Akademickich Mistrzostwach Polski przeprowadzonych w dniach 2-5.03 w stacji narciarskiej Palenica w Szczawnicy wystartowało 5 reprezentantów Uniwersytetu Jagiellońskiego. W piątek 3 marca odbyły się zawody w Slalomie, natomiast w sobotę 4 marca przeprowadzono zawody w Banked Slalomie.
więcej o AMP: Snowboard, Szczawnica 2-5.03.2023 r.
AZS Winter Cup - Finał, Szczawnica 03.03.2023 r.

W piątek 3 marca odbyła się finałowa edycja Akademickiego Pucharu Polski AZS Winter Cup. Areną Zmagań był ośrodek PKL Palenica w Szczawnicy. Kolejny raz nie było mocnych na Maję Chylę, która pewnie wygrała w obu konkurencjach i zwycięzca także w klasyfikacji generalnej. Trzecie miejsce w slalomie gigancie zajął Norbert Wróbel, dzięki czemu awansował na najniższy stopień podium w tejże klasyfikacji. Drużynowo nasi panowie tym razem zajęli trzecie miejsce, a ogólnie drugie.
więcej o AZS Winter Cup - Finał, Szczawnica 03.03.2023 r.
AMM: Piłka siatkowa kobiet - faza grupowa

Siatkarki Uniwersytetu Jagiellońskiego zakończyły pierwszą fazę gier Akademickich Mistrzostw Małopolski na pierwszym miejscu w grupie B. Drużyna wygrała w grupie wszystkie swoje spotkania bez straty seta i zakończyły ten etap gier z kompletem zwycięstw zapewniając sobie awans do fazy play off rozgrywek.
więcej o AMM: Piłka siatkowa kobiet - faza grupowa
AMP: Futsal kobiet - Finał, Gdańsk 23-26.02.2023 r.

W dniach 23 – 26 lutego 2023 roku odbył się turniej finałowy Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu Kobiet. Drużyna AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego uzyskała awans do tych rozgrywek wygrywając turniej półfinałowy rozgrywany miesiąc wcześniej w Lublinie. Skład zespołu różnił się od składu, który grał w rozgrywkach eliminacyjnych i wiadomo było, że siła ognia w szeregach Jagiellonek będzie mniejsza.
więcej o AMP: Futsal kobiet - Finał, Gdańsk 23-26.02.2023 r.