AMM: Tenis stołowy - II rzut, Kraków 12.03.2023 r.

W dniu 12 marca w hali Politechniki Krakowskiej rozegrany został II rzut Akademickich Mistrzostw Małopolski w tenisie stołowym. Po pierwszej serii zawodów drużyna kobieca zajmowała 2. miejsce w rozgrywkach i traciła do prowadzącego AZS AGH 4,5 pkt, apetyt na zaatakowanie pozycji lidera rósł więc z każdym dniem zbliżającym nas do zawodów. W niedzielę plan został wykonany w 100% i drużyna kobiet AZS UJ została Akademickim Mistrzem Małopolski w tenisie stołowym!
więcej o AMM: Tenis stołowy - II rzut, Kraków 12.03.2023 r.
AMM: Piłka siatkowa kobiet - faza playoff

W dniach 10-12 marca 2023 r. w Krakowie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Małopolski, w których uczestniczyły nasze siatkarki. Zajmując wcześniej w rozgrywkach grupowych 1 miejsce, siatkarki UJ rozpoczęły turniej od ćwierćfinału z UJ CM. Mecz zakończył się zwycięsko dla UJ z wynikiem 2:1. Już ta wygrana zapewniła im awans na Półfinały AMP w Lublinie.
więcej o AMM: Piłka siatkowa kobiet - faza playoff
AMM: Wspinaczka sportowa - II rzut, Kraków 11.03.2023 r.

W dniu 11 marca na obiektach KS Korona Kraków odbył się drugi rzut zawodów we wspinaczce sportowej, w którym Uniwersytet Jagielloński reprezentowało 3 zawodników i 1 zawodniczka. Zarówno w drugim jak i pierwszym rzucie zawodów nasi Panowie zajęli drugie miejsce na takim tez finalnie zakończyli zmagania w klasyfikacji generalnej. Panie zajęły 6 miejsce na na ten wynik wpłynęła niestety słaba frekwencja zarówno w pierwszym jak i drugim rzucie. Liczymy, że w przyszłym roku Panie z większym zaangażowaniem przystąpią do rywalizacji.
więcej o AMM: Wspinaczka sportowa - II rzut, Kraków 11.03.2023 r.
AMP: Szachy, Bydgoszcz 10-12.03.2023 r.

Reprezentacja Uniwersytetu Jagiellońskie w Krakowie w ośmioosobowym składzie wyruszyła do Bydgoszczy aby walczyć o punkty dla uczelni w klasyfikacji generalnej rozgrywek AMP. Organizatorem turnieju był Klub Uczelniany AZS Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich. Był to debiut organizacyjny Klubu i trzeba przyznać, że był bardzo udany.
więcej o AMP: Szachy, Bydgoszcz 10-12.03.2023 r.
AZS Winter Cup 2023 - podsumowanie

Akademicki Puchar Polski w narciarstwie alpejskim w bieżącym roku został przeprowadzony w pięciu edycjach zawodów eliminacyjnych i jednych zawodach finałowych. Przeprowadzono również zawody w Slalomie równoległym, w którym wystartowało trzech naszych reprezentantów Maja Chyla, Stanisław Hejmo i Adam Smolik. Trzeci raz odbyły się również zawody drużynowe Team Event, które zakończyły cały cykl zawodów AZS Winter Cup.
więcej o AZS Winter Cup 2023 - podsumowanie