Cracoviada 2022

Organizacja Środowiskowa AZS Kraków po raz kolejny już zorganizowała dla studentów pierwszego roku Cracoviadę, czyli Igrzyska Studentów Pierwszego Roku. Jest to cykl zawodów w ramach których pierwszoroczniacy Małopolskich uczelni rywalizują z Kolegami i Koleżankami o medale i awans do zawodów finałowych.
więcej o Cracoviada 2022
AMM: Tenis stołowy - I rzut, Kraków 20.11.2022 r.

W dniu 20 listopada na hali sportowej Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki odbył się I rzut zawodów tenisa stołowego w ramach Akademickich Mistrzostw Małopolski. W zawodach wystartowały nasze drużyny. Bardzo dobrze spisała się kobieca Reprezentacja, która zajęła 2 miejsce. Panowie po I rzucie zajmują 6 miejsce.
więcej o AMM: Tenis stołowy - I rzut, Kraków 20.11.2022 r.
AMM: Ergometr wioślarski - I rzut, 20.11.2022 r.

W dniu 20 listopada 2022 roku odbył się pierwszy rzut Akademickich Mistrzostw Małopolski w ergometrze wioślarskim. W klasyfikacji drużynowej nasze Reprezentacje zajęły odpowiednio: drużyna kobiet trzecie miejsce, a panowie zakończyli rywalizację na czwartym miejscu.
więcej o AMM: Ergometr wioślarski - I rzut, 20.11.2022 r.
AMM: Biegi przełajowe - I rzut, Kraków 16.11.2022 r.

Kolejny start naszych biegaczy w Akademickich Mistrzostw Małopolski za nami. W środę 16 listopada nasi lekkoatleci mieli okazję rywalizować w I rzucie zawodów w biegach przełajowych, które odbyły się w nowej lokalizacji na terenie Politechniki Krakowskiej oraz Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.
więcej o AMM: Biegi przełajowe - I rzut, Kraków 16.11.2022 r.
Rewelacyjna runda Jagiellonek

Po pierwszej rundzie rozgrywek sezonu 2022-2023 drużyna AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego z bilansem siedmiu zwycięstw, dwóch remisów i dwóch porażek zajmuje miejsce tuż za podium w Ekstralidze Piłki Nożnej Kobiet PZPN. Do miejsca medalowego zespół prowadzony przez trenera Krzysztofa Kroka traci 4 punkty. Liderem rozgrywek jest obecnie zespół GKSu Katowice.
więcej o Rewelacyjna runda Jagiellonek