Spotkanie medalistów AMP z władzami UJ

26 października w auli Collegium Novum UJ odbyło się spotkanie medalistów Akademickich Mistrzostw Polski oraz trenerów młodych sportowców z przedstawicielami władz Uniwersytetu Jagiellońskiego - prof. Dorotą Malec, prorektor ds. współpracy międzynarodowej, prof. Armenem Edigarianem, prorektorem ds. dydaktyki i kwestor Teresą Kapcią.
więcej o Spotkanie medalistów AMP z władzami UJ
Gala Sportu Akademickiego,  Lublin 8.10.2022 r.

Gala Sportu Akademickiego, Lublin 8.10.2022 r.

Lublin był w 2022 roku gospodarzem corocznego święta rodziny AZS, jakim jest Gala Sportu Akademickiego. Podczas uroczystości w Centrum Spotkania Kultur uhonorowano najlepszych sportowców, działaczy oraz uczelnie, które uplasowały się na najwyższych lokatach w tegorocznym cyklu Akademickich Mistrzostw Polski. Gala była również zwieńczeniem obchodów stulecia Organizacji Środowiskowej AZS w Lublinie.
więcej o Gala Sportu Akademickiego, Lublin 8.10.2022 r.
XXIX Zjazd Sprawozdawczy AZS, 17.09.2022 r.

​Akademicki Związek Sportowy ma się bardzo dobrze dzięki trenerom, dzięki działaczom, dzięki przede wszystkim młodym ludziom, którzy sport uprawiają, ale także dzięki rektorom i władzom uczelni oraz sponsorom, którzy ten sport wspierają – mówi prezes Akademickiego Związku Sportowego prof. Alojzy Nowak. W Warszawie odbył się XXIX Zjazd Sprawozdawczy AZS.
więcej o XXIX Zjazd Sprawozdawczy AZS, 17.09.2022 r.
Stypendium JM Rektora UJ 2021/22

Zachęcamy członków Reprezentacji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, którzy w roku akademickim 2021-2022 reprezentowali uczelnie w Akademickich Mistrzostwach Polski do składania wniosku celem wystawienia zaświadczenia o osiągnięciach sportowych.
więcej o Stypendium JM Rektora UJ 2021/22
AZS UJ Kraków: Jagiellonkowe podsumowanie sezonu 2021-2022

Wraz z meczem z Medykiem Konin piłkarki AZS UJ Kraków zakończył sezon 2021/2022 Ekstraligi Kobiet. Nasz zespół zajął piąte miejsce w tabeli Ekstraligi Kobiet w piłce nożnej zdobywając 33 punkty. Zespół zwyciężył w dziesięciu meczach, zremisował trzy mecze i dziewięciokrotnie musiał uznać wyższość rywalek.
więcej o AZS UJ Kraków: Jagiellonkowe podsumowanie sezonu 2021-2022