Stypendium JM Rektora UJ 2021/22

Zachęcamy członków Reprezentacji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, którzy w roku akademickim 2021-2022 reprezentowali uczelnie w Akademickich Mistrzostwach Polski do składania wniosku celem wystawienia zaświadczenia o osiągnięciach sportowych.

KTO MOŻĘ UBIEGAĆ SIĘ O ZAŚWIADCZENIE DO STYPENDIUM JM REKTORA UJ?
O zaświadczenie mogą ubiegać się osoby, które zakwalifikowały się w drodze eliminacji strefowych i wystąpiły w zawodach finałowych Akademickich Mistrzostw Polski i/albo zdobyły medal Akademickich Mistrzostw Polski 2021/22 - indywidulanie lub drużynowo w klasyfikacji generalnej lub w typie uczelni

W JAKI SPOSÓB UZYSKAĆ ZAŚWIADCZENIE?
Po zalogowaniu w domenie uj.edu.pl złoż wniosek poprzez uzupełnienie formularza. Formularz będzie dostępny do dnia 20 października 2022 roku.

W JAKI SPOSÓB ODEBRAĆ ZAŚWIADCZENIE?
Zapraszamy do Biura Sportu UJ. Zaświadcznie będzie gotowe do odbioru do 5 dni roboczych od daty przesłania formularza.

Więcej: Stypendium Rektora - Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego UJ - Uniwersytet Jagielloński