Aktualności

Zobacz co u nas słychać

Klub w mediach społecznościowych

AMM: Ergometr wioślarski - I rzut, 20.11.2022 r.

W dniu 20 listopada 2022 roku odbył się pierwszy rzut Akademickich Mistrzostw Małopolski w ergometrze wioślarskim. W klasyfikacji drużynowej nasze Reprezentacje zajęły odpowiednio: drużyna kobiet trzecie miejsce, a panowie zakończyli rywalizację na czwartym miejscu.

Indywidualnie Stefan Rostworowski wywalczył złoty medal w kategorii lekkiej. Również w tej samej kategorii wagowej Maria Brzozowska zdobyła medal brązowy. Podczas AMM odbyła się również Cracoviada w ergometrze wioślarskim, w której złoty medal w kategorii lekkiej zdobyła Paulina Juszczak.

Zwycięstwem w Cracoviadzie Paulina zapewniła sobie udział w XIII Ogólnopolskim Finale Igrzysk Studentów Pierwszego Roku, który w tym roku odbędzie się w Katowicach (2-4 grudnia).