Wesołych Świąt

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia🎄⭐ wszystkim sportowcom, trenerom oraz sympatykom naszego Klubu życzymy, by ten świąteczny czas upłynął pod znakiem wzajemnej bliskości i by, mimo niełatwego dla nas wszystkich czasu, przyniósł wiele radości i spokoju!❤🎄
więcej o Wesołych Świąt
AMM: Futsal Mężczyzn - 6 miejsce drużyny UJ

Futsalowa Reprezentacja Uniwersytetu Jagiellońskiego zakończyła rozgrywki Akademickich Mistrzostw Małopolski na 6 miejscu. Wynik ten zapewnił podopiecznym Dariusza Igielskiego awans do turnieju półfinałowego Akademickich Mistrzostw Polski.
więcej o AMM: Futsal Mężczyzn - 6 miejsce drużyny UJ
Gala Sportu Akademickiego 2020

W dniu 15 grudnia 2020 r. tym razem wirtualnie przeprowadzona została Gala Sportu Akademickiego. Najważniejszym punktem tej uroczystości było jak zawsze podsumowaniem cyklu rozgrywek Akademickich Mistrzostw Polski. W tym trudnym roku dzięki staraniom władz AZS oraz zaanagażowaniu uczelni przeprowadzano niemal wszystkie zaplanowane dyscypliny. Uniwersytet Jagielloński w Krakowie w klasyfikacji generalnej zajął 10 miejsce, natomiast w typie uniwersytety 5 miejsce. Zwycięzcą cyklu AMP została Politechnika Gdańska.
więcej o Gala Sportu Akademickiego 2020
AMM - podsumowanie sezonu 2019/2020

Uniwersytet Jagielloński po raz kolejny zakończył rozgrywki Akademickich Mistrzostw Małopolski na podium zajmując trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Niestety, w związku z nowymi obostrzeniami pandemicznymi, nie udało się przeprowadzić rozgrywek AMM we wszystkich planowanych dycyplinach. Rozegrano (nie w pełnym wymierze) 26 spośród 37 dyscyplin.
więcej o AMM - podsumowanie sezonu 2019/2020
Podsumowanie rundy jesiennej 2020 r.

Dwa tygodnie temu wraz z meczem z ROW Rybnik piłkarki AZS UJ Kraków zakończyły rundę jesienną Ekstraligi Kobiet. Nasz zespół aktualnie zajmuje 7. miejsce w tabeli z 16 punktami na koncie, do lidera – Czarnych Sosnowiec tracimy 15 oczek. Trzeba przyznać wprost, że nasz zespół jako rewelacja ubiegłego sezonu, nieco spuścił z tonu. Jednak nie można mówić, że runda jesienna w wykonaniu AZS UJ Kraków była słaba.
więcej o Podsumowanie rundy jesiennej 2020 r.