AMM - podsumowanie sezonu 2019/2020

Uniwersytet Jagielloński po raz kolejny zakończył rozgrywki Akademickich Mistrzostw Małopolski na podium zajmując trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Niestety, w związku z nowymi obostrzeniami pandemicznymi, nie udało się przeprowadzić rozgrywek AMM we wszystkich planowanych dycyplinach. Rozegrano (nie w pełnym wymierze) 26 spośród 37 dyscyplin.

O wcześniejszym zakończeniu rozgrywek zadecydował Zarząd AZS Kraków (organizator rozgrywek) uchwałą nr 1 z dnia 26 listopada 2020 r. Rozgrywki zakończono z dniem 20 października 2020 r. Akademickim Mistrzem Małopolski został AGH Kraków, drugie miejsce wywalczył AWF Kraków.

Dziękujemy i gratulujemy Zawodniczkom i Zawodnikom, Trenerkom i Trenerom wszystkich sekcji sportowych krakowskich uczelni za starty i osiągnięte wyniki.

Komunikat końcowy AMM - zobacz
Uchwała nr 1 Zarządu AZS Kraków - zobacz