AMP: Piłka siatkowa kobiet - Półfinał C, Lublin 9-12.05.2021 r.

Po zajęciu 3 miejsca w Akademickie Mistrzostw Małopolski, czyli regionalnych rozgrywkach eliminacyjnych do AMP siatkarki AZS UJ z dużymi nadziejami wyruszyły do Lublina, aby rywalizować o awans do turnieju finałowego AMP. Gospodarzem turnieju był KU AZS Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie.
więcej o AMP: Piłka siatkowa kobiet - Półfinał C, Lublin 9-12.05.2021 r.
AMP: Koszykówka kobiet - Półfinał C, Lublin 6-9.05.2021 r.

Reprezentacja koszykarek Uniwersytetu Jagiellońskiego zajęła 11 miejsce w turnieju półfinałowym Akademickich Mistrzostw Polski. Zawody odbyły się w dniach 6-9 maja w Lublinie. Do rywalizacji przystąpiło 16 Reprezentacji uczelni wyższych Polski południowej.
więcej o AMP: Koszykówka kobiet - Półfinał C, Lublin 6-9.05.2021 r.
AMM: Koszykówka mężczyzn - 3 miejsce dla UJ

Reprezentacja Koszykarzy AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego prowadzona przez Trenera Krzysztofa Cięszkiego, zajęła 3 miejsce w Akademickich Mistrzostwach Małopolski i tym samym wywalczyła awans do Półfinałów Mistrzostw Polski dzięki czemu ponownie stanie do rywalizacji o najwyższe cele.
więcej o AMM: Koszykówka mężczyzn - 3 miejsce dla UJ
AMM: Piłka siatkowa mężczyzn - podsumowanie

Awansem do półfinałów Akademickich Mistrzostw Polski pochwalić się może również męska reprezentacja AZS UJ w piłce siatkowej. Nasi reprezentanci, podobnie jak siatkarki, rywalizowali w ramach Akademickich Mistrzostw Małopolski, rozgrywając fazę grupową turnieju w grudniu ubiegłego roku oraz na początku marca, natomiast fazę finałową zakończono 14 marca
więcej o AMM: Piłka siatkowa mężczyzn - podsumowanie
AMM: Piłka siatkowa kobiet - podsumowanie

W dniach 07-09.03 oraz 14.03.2021 roku został rozegrany turniej finałowy Akademickich Mistrzostw Małopolski, którego stawką był awans do półfinałów Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Kobiet. W rywalizacji wśród zespołów damskich wzięła udział Reprezentacja Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
więcej o AMM: Piłka siatkowa kobiet - podsumowanie