Gala Sportu Akademickiego, Warszawa 25.10.2023 r.

Druga połowa października to tradycyjnie moment corocznego spotkania rodziny AZS, na którym podsumowany zostaje sportowy dorobek ostatnich miesięcy. W stołecznym Muzeum POLIN przez dwa dni trwał Kongres Sportu Akademickiego, a w środę, na uroczystej Gali Sportu Akademickiego nagrodzono zawodników, trenerów czy uczelnie za wybitne osiągnięcia.
więcej o Gala Sportu Akademickiego, Warszawa 25.10.2023 r.
Spotkanie medalistów AMP z władzami UJ

W dniu 23 października 2023 r. w Auli Collegium Novum odbyło się spotkanie władz uczelni ze członkami reprezentacji, którzy podczas zeszłorocznych Akademickich Mistrzostw Polski zdobyli medale dla Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Spotkanie medalistów AMP z władzami UJ
Gala AZS Kraków 2023

W dniu 18.10.2023 r. na Auli Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie odbyło się coroczne uroczyste podsumowanie sezonu Akademickich Mistrzostw Małopolski 2022/23. Galę otworzył Prezes AZS Kraków Michał Spieszny, witając wszystkich przybyłych gości na czele z Rektorami małopolskich uczelni, dyrektorami Studiów Wychowania Fizycznego/Centrów Sportu i Prezesami Klubów Uczelnianych AZS.
więcej o Gala AZS Kraków 2023
AME: Tenis, Granada 3-10.07.2023 r.

W dniach 3-10.07.2023 nasza reprezentacja tenisowa brała udział w Akademickich Mistrzostwach Europy, które rozgrywane były w hiszpańskiej Granadzie. Panowie po udanym turnieju uplasowali się na 8 miejscu w klasyfikacji końcowej.
więcej o AME: Tenis, Granada 3-10.07.2023 r.
AMP: Siatkówka plażowa - podsumowanie

Zakończono zmagania reprezentacji uczelnianych w ramach rozgrywek akademickich (AMM i AMP). Zanim nasi studenci i studentki przystąpili do rywalizacji z przedstawicielami innych uczelni rozegrali wewnętrzny turniej, który pozwolił wybrać tych najlepszych.
więcej o AMP: Siatkówka plażowa - podsumowanie