Aktualności

Zobacz co u nas słychać

Klub w mediach społecznościowych

AMP: Tenis stołowy - Półfinał C, Kraków 27-28.04.2024 r.

Kobieca drużyna tenisa stołowego AZS UJ awansowała do turnieju finałowego Akademickich Mistrzostw Polski! Turniej półfinałowy rozegrany w Krakowie na obiektach Politechniki Krakowskiej nasza Panie zakończyły na 3 miejscu. W turnieju rywalizowali też Panowie, którzy ostatecznie zajęli dwunaste miejsce.

Kobiety:
W fazie grupowej zawodniczki zmierzyły się z drużynami: Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (3:2), Uniwersytetu im. Jana Długosza w Częstochowie (3:1) oraz Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach (3:0). Niestety w półfinale uległy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (1:3), aby zająć ostatecznie 🥉miejsce, po wygranym meczu z Akademią Wychowania Fizycznego w Krakowie (3:1).

Mężczyźni:
Panowie natomiast w swojej grupie rozegrali spotkania z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie (0:3), Uniwersytetem im. Jana Długosza w Częstochowie (0:3), Politechniką Świętokrzyską (3:1) oraz Państwową Szkołą Nauk Stosowanych w Nysie (3:0). W fazie pucharowej zagrali z Akademią Tarnowską (1:3) oraz Uniwersytetem Ekonowmicznym  w Krakowie (1:3). Ostatecznie zajęli miejsce 12. 😊