Aktualności

Zobacz co u nas słychać

Klub w mediach społecznościowych

AMM: Tenis stołowy - podsumowanie

W obecnym roku akademickim klub AZS UJ tenisa stołowego wystąpił w dwóch rzutach Akademickich Mistrzostw Małopolski organizowanych na Politechnice Krakowskiej.

W pierwszym rzucie, który odbył się w dniu 5 litopada 2023 roku najlepiej zaprezentowała się Aleksandra Garb, która zajęła 2 miejsce ustępując jedynie zawodniczce z UKEN. Dalsze zdobyte miejsca: 9 miejsce Anna Zając, 13 miejsce Sonia Żarowska, 17 miejsce Weronika Lech, 17 miejsce Kamila Ryś.

Obaj zawodnicy: Paweł Ryś i Kacper Krawczyk wywalczyli 9 miejsce.

Po pierwszym rzucie kobieca reprezentacja zajmowała 2 miejsce klasyfikacji, natomiast męska 4 miejsce.

Drugi rzut zawodów, który odbyła się w dniu 14 kwietnia 2024 roku był dla klubu równie udany. Najwyżej w żeńskiej kategorii, bo na 5 miejscu znalazła się Anna Zając. Pozostałe zawodniczki wywalczyły odpowiednio miejsca: Sonia Żarowska oraz Weronika Lech- 9 miejsce, Kamila Ryś oraz Marta Szatny- 13 miejsce.
W kategorii męskiej zawodnicy klubu AZS UJ zajęli miejsca: Paweł Ryś, Roman Kraiński oraz Bogdan Martyniuk- 17 miejsce, Kacper Kwiatkowski- 25 miejsce.

Finalnie, po dwóch rzutach Reprezentacja kobieca zajęłą 2 miejsce w klasyfikacji generalnej, Panowie ostatecznie uplasowali się na 5 miejscu.