Aktualności

Zobacz co u nas słychać

Klub w mediach społecznościowych

Puchar Rektora UŚ w aerobiku sportowym, Katowice 06.04.2024 r.

Miniony weekend okazał się szczęśliwy dla sekcji aerobiku sportowego. Dobrze zaprezentowały się podopieczne Mileny Matury. Podczas III Pucharu Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Reprezentacja Uniwersytetu Jagiellońskiego w 10 osobowym składzie wywalczyła puchar za III miejsce w klasyfikacji generalnej wśród 6-ciu startujących uczelni.

Indywidualnie po srebrne medale sięgnęły zawodniczki startujące w kategorii team: Anna Szary, Weronika Skowronek, Martyna Klasa, Wiktoria Adamczyk, Emilia Witek, Sofiia Melnyk i Violetta Shmihel oraz Alicja Gąska i Nikol Pechen rywalizujące w duetach.

W klasyfikacji solistek Evgenia Korzun, pokonała 10 zawodniczek i ustąpiła trzem, by finalnie uplasować się na 4. pozycji zaraz za podium.

Już za kilka dni przed dziewczynami najtrudniejszy sprawdzian - czyli starty na Akademickich Mistrzostwach Polski w Łodzi.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia.

Autor: Milena Matura