Aktualności

Zobacz co u nas słychać

Klub w mediach społecznościowych

AMP: Ergometr wioślarski, Warszawa 24-25.03.2024 r.

Cztery medale podczas Akademickich Mistrzostw Polski w ergometrach zdobyli nasi wioślarze. Zawody przeprowadzone zostały na obiektach sportowych Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie w dniu 24 marca.

Marek Kobosko (MA) zdobył srebrny medal w klasyfikacji generalnej z czasem 2:52,8 a złoty w klasyfikacji uniwersytetów. Stefan Rostworowski (ML) z czasem 3:04,8 zapewnił sobie 6 miejsce w klasyfikacji generalnej, co pozwoliło mu zdobyć srebrny medal w klasyfikacji uniwersytetów. W klasyfikacji drużynowej mężczyzn nasi najszybsi wioślarze zdobyli złoty medal w typach uniwersytetów. Punktowali (Marek Kobosko, Stefan Rostworowski, Tomasz Maicki, Kamil Adamczyk, Bartosz Włodarz, Damian Marciniak).