AMP: Futsal kobiet - Finał, Warszawa 22-25.02.2024 r.

Reprezentacja Uniwersytetu Jagiellońskiego w futsalu kobiet zakończyła zmagania w Akademickich Mistrzostwach Polski na 9 miejscu. Po awansie z trzeciego miejsca w turnieju półfinałowym drużyna jechała do Warszawy walczyć o medale. Niestety tym razem nie udało się zrealizować założonego minimum.

Zespół prowadzony przez duet Bartłomiej Łukacz i Krzysztof Mastalerz pomimo wielu doświadczonych zawodniczek ostatecznie nie sprostał zadaniu i nie awansował do najlepszej ósemki turnieju.

W meczu grupowym zespół odniósł jedno zwycięstwo, zanotował jedną przegraną oraz zremisował w decydującym o awansie meczu z AWF Warszawa. Gorszy bilans bramkowy spowodowal, że drużyna nie miała już szans na medal ani w klasyfikacji generalnej ani w typie uniwersytety.

Została jedynie gra o jak najlepszy wynik w klasyfikacji generalnej i z tego zadania drużyna wywiązała się już dobrze zajmując najwyższe z możliwych w tej stawce zespołów miejsce tj. dziewiąte.

WYNIKI: 2324_futsal_k_final_wyniki.pdf (azs.pl)