AMP: Futsal kobiet - Półfinał B, Katowice 25-28.01.2024 r.

Reprezentacja Uniwersytetu Jagiellońskiego w Futsalu kobiet po raz kolejny awansowała do turnieju finałowego Akademickich Mistrzostw Polski. Awans zawodniczki prowadzone przez Bartłomieja Łukacza zapewniły sobie podczas turnieju, który odbył się w dniach 25-28 stycznia. Organizatorem rozgrywanego w Katowicach i Siemianowicach Śl. półfinału strefy B AMP futsalistek był AZS Katowice.

Jagiellonki w pierwszej fazie grupowej turnieju odniosły 4 zwycięstwa zajmując tym samym pierwsze miejsce w grupie C. W kolejnym meczu (półfinał) zmierzyły się z faworytem rozgrywek Uniwersytetem Bielsko-Bialskim przegrywająć 2:0.  W walce o podium turnieju zwyciężyły zespół AT Tarnów 4:1 zajmując trzecie miejsce w turnieju.

Turniej finałowy AMP w Futsalu Kobiet zostanie rozegrany w Warszawie w dniach  22-25 luty 2024 r.

Wyniki: 2324_futsal_k_b_poludnie_wyniki.pdf (ampy.pl)