Mikołajki u Badmintonistów

Dnia 7 grudnia 2023 r. w klimacie mikołajkowym wraz ze śnieżnym akcentem za oknami, odbył się sparing z Politechnikę Krakowską. Mieliśmy okazję rozegrać kilka meczy, zarówno w grze pojedynczej jak i w podwójnej. Była to okazja to doskonalenia naszych umiejętności i pogłębienia więzi z zawodnikami innej uczelni. Z każdego takiego sparingu wynosimy nowe doświadczenia, które wpływają na jakość oraz poziom gry.

W ramach trwającego tygodnia mikołajkowego, nasza sekcja zaangażowała się w zbiórkę produktów (żywność, środki chemicznie, kosmetyczne oraz odzież) do Szlachetnej Paczki. Akcja była organizowana przez Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Ogromna ilość zgromadzonych rzeczy umożliwiła nam przygotowanie aż trzech paczek prezentowych dla potrzebujących.

Serdecznie dziękuję trenerowi, Panu Wojciechowi Gawrońskiemu oraz wszystkim zawodnikom biorącym udział w tym przedsięwzięciu!

Autor: Norbert Łucarz (Kierownik sekcji AZU UJ Badminton)