Puchar JM Rektora UŚ w aerobiku sportowym

W dniu 16 kwietnia 2023 r. w Katowicach odbył się II Puchar Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.W zawodach aerobiku sportowego wzięło udział 70 zawodników w tym Reprezentacja Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Podpieczne Pani Trener Mileny Matury, Emilia Piskorz i Evgenia Korzun, dobrze zaprezentowała się podczas swojego pierwszego startu. Emilia i Evgienia niedawno dołączyły do sekcji aerobiku.

Dziewczyny wykonały układ w duecie oraz Evgenia wystartowała też w układzie solowym. Duet Piskorz - Korzun uplasował się na drugim miejscu podium zdobywając srebrny medal, a Evgenia solo dostała się do do ścisłego finału zajmując ostatecznie 6-ste miejsce.

Przed dziewczynami jeszcze jedne zawody w Krakowie za tydzień, a już za 3 tygodnie Akademickie Mistrzostwa Polski w Łodzi. Trzymamy kciuki i życzymy kolejnych sukcesów.