Gala Sportu AZS Kraków, 03.11.2022 r.

W dniu 3 listopada na Auli Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie odbyła się coroczna Gala Sportu AZS Kraków. Podczas wydarzenia został podsumowany sezon 2021/2022 Akademickich Mistrzostw Małopolski oraz nagrodzono najlepsze uczelnie klasyfikacji generalnej AMM.

Uniwersytet Jagielloński zajął w klasyfikacji generalnej 4 miejsce, a więcej o wynikach i startach naszych Reprezentacji w rozgrywkach AMM możecie przeczytać tutaj:
Aktualności - Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego UJ - Uniwersytet Jagielloński

Podczas Gali podsumowano cały sezonu 2021/2022 – wymieniono sukcesy ligowe akademickich drużyn, następnie pokrótce przedstawiono wydarzenia organizowane przez AZS Kraków – Cracoviade i Akademickie Mistrzostwa Polski w aerobiku sportowym oraz wymieniono osiągnięcia małopolskich Uczelni w klasyfikacji AMP.

Zwieńczeniem Gali było wręczenie nagród za klasyfikację końcową Akademickich Mistrzostw Małopolski. Delegaci Uczelni wraz z Prezesami klubów AZS, odebrali z rąk prezesa Spiesznego pamiątkowe dyplomy i puchary.

Klasyfikacja końcowa AMM 2021/2022 - komunikat końcowy

Żródło: AZS Kraków