Aktualności

Zobacz co u nas słychać

Klub w mediach społecznościowych

AMP: Karate WKF 2019

W dniach 25-26.05.2019 r. we Wrocławiu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski karate WKF. W zawodach wystartowało 120 zawodników z 35 wyższych uczelni. Zawodnicy KU AZS UJ przywieźli dwa medale indywidualne.

W kumite indywidualnym mężczyzn do  60 kg brązowy medal zdobył Alexander Tkachyov, w kumite indywidualnym mężczyzn typ uczelni Uniwersytety do 84 kg 3 miejsce zajął Michał Maciejewski. W kumite indywidualnym kobiet do 50 kg 5 miejsce zajęła Karolina Olszowy, natomiast  w kumite drużynowym mężczyzn 7 miejsce zajęła nasza drużyna w składzie - Tkachyov Alexander, Karpiński Michał, Maciejewski Michał, Wasilewski Grzegorz.
W klasyfikacji generalnej Uniwersytet Jagielloński zajął ostatecznie 15 miejsce.

Trener: Artur Stecki