Aktualności

Zobacz co u nas słychać

Klub w mediach społecznościowych

Puchar Zarządu AZS w Karate Kyokushin 2019

W dniu 11.05.2019 w Hali SWFiS UJ odbyły się Puchar ZG AZS VI AMP karate kyokushin zorganizowanym przez UJ, MDK „DH” ,MTSR „Sowiniec”, PZK. W zawodach startowało 122 zawodników z 36 Uczelni wśród nich studenki i studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego. W klasyfikacji drużynowej Uniwersytet Jagielloński zajął II miejsce, a indywidualnie podopieczni trenera Artura Steckiego zdobyli 6 medali.

W kata kobiet złoty medal zdobyła Ania Lisowska , w kumite kobiet -60 kg złoty medal zdobyła Julia Żak, w kumite kobiet -60 kg brązowy medal  zdobyła Klaudia Krocz, w kumite kobiet -65 kg  brązowy medal zdobyła Agata Orkisz, w kumite mężczyzn -65 kg brązowy medal zdobył Alexandr Tkachyov, w kumite mężczyzn – 80 kg brązowy medal zdobył Michał Majewski.
Najlepszą zawodniczką Mistrzostw została Julia Żak  z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W klasyfikacji drużynowej Uniwersytet Jagielloński zdobył II miejsce , I miejsce zdobył AWF Warszawa, III miejsce zdobył Uniwersytet Śląski.

Sędzią głównym zawodów był shihan Andrzej Drewniak, sędzią technicznym sensei Andrzej Kłujszo.