Punkty do Stypendium Rektora - zaświadczenie wyników sportowych 2017/18

Informujemy, że potwierdzenie osiągniętych wyników w sportowej rywalizacji akademickiej pod egidą AZS, Mistrzostwa FISU, Mistrzostwa EUSA odbywać będzie się według poniższych zasad:

1) student winien wystąpić z prośbą (via mail - azs@uj.edu.pl) z załączonym wnioskiem w wesji elektronicznej, nazwany swoim imieniem i nazwiskiem:

Jan Kowalski wysyła plik: Kowalski_Jan.doc.
Prosimy nie przesyłać skanów i plików pdf

2) w przeciągu 5 dni roboczych, zostanie wystawione zaświadczenie. O możliwości jego odbioru poinformujemy mailem. Po otrzymaniu wiadomości, należy osobiście odebrać zaświadczenie w Biurze KU AZS UJ.

3) wnioski o wydanie zaświadczeń (tj. potwierdzających osiągnięcia sportowe jak wyżej) nie będą przyjmowane i nie będą  do nich przygotowywane zaświadczenia jeżeli wpłyną w terminie krótszym niż 5 dni przed przyjmowaniem wniosków o Stypendium Rektora przez wydziałowych koordynatorów.

4) w sytuacjach szczególnych i wyjatkowych sprawy będą rozpatrywane indywidualnie.