AMM: Badminton sezon 2017/18

​W dniach 20.05 i 27.05 odbyły się dwie kolejki Akademickich Mistrzostw Małopolski w Badmintonie. Bardzo dobrze spisali się studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego plasując się na III miejscu w klasyfikacji generalnej.

W dużym stopniu do końcowego wyniku przyczynili się Wojciech Gawroński i Aleksandra Olszewska wygrywając kategorię mixt w I rzucie, również Monika Honkowicz, Joanna Kokoszka i Wojciech Gawroński, Tomasz Szołdra wygrywając gry deblowe w II rzucie. W rozgrywkach wzięło udział 6 krakowskich uczelni, z których lepsze okazały się jedynie AGH i UP Kraków.
Najwięszym jednak atutem naszej reprezentacji była gra druzynowa i zaangażowanie wszystkich zawodników Uniwersytetu Jagiellońskiego dało upragnione miejsce na podium, za co gratulujemy.

Uczelnie reprezentowali:
Monika Honkowicz,