Puchar Prezesa AZS Kraków w aerobiku sportowym, Kraków 12.05.2024 r.

W dniu 12 maja 2024 na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie odbył się ponownie, po dłuższej przerwie Puchar Prezesa AZS Kraków w aerobiku sportowym. Dobre starty zawodniczek KU AZS UJ zaowocowały kompletem medali we wszystkich kategoriach i 3 miejscem w klasyfikacji generalnej wśród startujących uczelni.

Wyniki:

🥈 srebrny medal dla Teamu w składzie : Weronika Skowronek, Anna Szary, Wiktoria Adamczyk, Martyna Klasa, Sofiia Melnyk, Violetta Shmihel, Emilia Witek.
🥉brązowy medal dla duetu w składzie: Nikol Pechen, Alicja Gąska.
🥉 brązowy medal dla solistki Evgenii Korzun.
✨VII miejsce solistki Nikol Pechen

Był to pracowity weekend bowiem zawodniczki KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego sekcji aerobiku sportowego dzień wcześniej w sobotę całą sekcją zaprezentowała swoje tegoroczne układy podczas Dni Sportu UJ.

Pokazy odbyły się w hali SWFiS UJ  przy ul.Piastowskiej 26. Publiczność ciepło przyjęła występy, a dziewczyny tym samym zaliczyły owocny ostatni trening przed niedzielnymi zawodami.

Dziękujemy za sezon 2023/2024 całej ekipie AZS! Widzimy się w kolejnym sezonie :)

Autor: Milena Matura